MÖBLER / Kistor / Kamferkista 5293148
nr 529 3148
Kamferkista
längd: 104, djup: 53, höjd: 60 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
100 kr
Såld:
750 kr
måndag 9 juni 2008
kl 16:30:35
100 kr
450 kr
500 kr
700 kr
600 kr
700 kr